Durchspuler papildai (inkstams)

Nauja prekė

KADA NAUDOTI?

  • Esant ūminiam ir lėtiniam inkstų nepakankamumui
  • Šlapimo takų infekcijų metu
  • Smėlio inkstuose atvejais
  • Profilaktiškai

DĖMESIO: ši prekė bus siunčiama atskira siunta.

Smulkiau

€ 45.00

Apie prekę

Kininis kordicepsas yra grybas, apsaugantis inkstus nuo pažeidimų, kuriuos sukelia (vaistų sukeltas) oksidacinis stresas ir uždegimas. Pagerina inkstų funkciją. Pagerina inkstų laboratorinius rodiklius. Gerina kreatinino klirensą.

Įvairiaspalvė kempė stiprina inkstus ir turi antivirusinį, antibakterinį ir priešgrybelinį poveikį, ypač esant inkstų uždegimui.

Beržo lapai švelniai išvalo inkstus, padidina šlapimo kiekį ir taip sumažina smėlio ir akmenų susidarymą šlapime, turi priešuždegiminį poveikį šlapimo takams, žolelių diuretikas, neišplaunantis druskų.

Rykštenė yra diuretikas, pasižymi dehidratuojančiu poveikiu, yra dekongestantas ir atpalaiduojantis šlapimo takų raumenis, taip pat būdingas priešuždegiminis poveikis, tinka šlapimo pūslės ir inkstų akmenų susidarymo profilaktikai.

Asiūklis yra lengvas diuretikas, palengvina šlapimo pūslės uždegimą ir mėšlungio sukeliamą skausmą, tinka smėlio inkstuose susidarymo, šlapimo pūslės uždegimo, šlapimo takų nutekėjimo profilaktikai.

Vartojimas: apie 6 savaites arba ilgiau. 1 kartą per dieną įmaišyti į maistą. Katėms 0,25 kaušelio, šunims iki 20 kg 0,50 kaušelio; šunims virš 20 kg 1 kaušelis.

Talpa: 200 g.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: