Organpolierer papildai (kepenims)

Nauja prekė

KADA NAUDOTI?

  • Alergijų atvejais
  • Esant nuovargiui ir vangumui
  • Kepenų cirozės atvejais
  • Kitų hepatopatijų metu
  • Nustačius padidėjusius kepenų rodiklius
  • Profilaktiškai

DĖMESIO: ši prekė bus siunčiama atskira siunta.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

€ 45.00

Apie prekę

Kininis kordicepsas pagerina kepenų funkciją, pagreitina kepenų ląstelių atsinaujinimą, stimuliuoja kepenų veiklą, palaiko imuninę sistemą kovojant su virusinėmis kepenų infekcijomis ir slopina degeneracinius kepenų pokyčius, tokius kaip fibrozė ar cirozė, taip pat yra pagalbinė priemonė gydant kepenų ligas, tokias kaip hepatitas A, B ir C, kepenų fibrozė ir cirozė.

Tikrinis blizgutis saugo, regeneruoja ir detoksikuoja kepenis, veikia kaip terapinė pagalba gydant hepatitą B, taip pat ir kepenų vėžį.

Artišokų sudėtyje esanti karčioji medžiaga (cinarinas) padidina tulžies gamybą kepenyse ir skatina tulžies pūslę pagaminti daugiau geltonųjų išskyrų į plonąją žarną, taip pat gerina riebalų skaidymą, tai padeda kepenims ir palengvina detoksikaciją.

Tikrojo margainio svarbiausia veiklioji sudedamoji dalis yra silimarinas, kuris stiprina ir regeneruoja kepenis. Jis prisitvirtina prie išorinių kepenų ląstelių membranos apvalkalų ir taip juos stabilizuoja. Toksinai nepatenka į kepenų ląsteles ir taip yra stiprinamos kepenis, kurios gali netrukdomos filtruoti ir šalinti toksinus iš organizmo. Tikrasis margainis kovoja su lėtinėmis uždegiminėmis kepenų ligomis, tokiomis kaip hepatitas ir cirozė. Profilaktiškai vartojant tikrąjį margainį galima padėti susilpnėjusiai kepenų veiklai, kurią sukelia kenksmingos medžiagos, tokios kaip alkoholis, vaistai, narkotikai ar cheminiai toksinai aplinkoje.

Kiaulpienė stimuliuoja tulžies sultys, taip pat apsaugo kepenis ir palaiko kepenų detoksikaciją.

Vartojimas: apie 6 savaitės arba ilgiau. 1 kartą per dieną įmaišyti į maistą. Šunims iki 20 kg 0,25 kaušelio; šunims virš 20 kg 0,5 kaušelio.

Talpa: 200 g.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: