FALCO grynos mėsos konservų Advento kalendorius (24x120 g)

Nauja prekė

Rinkinyje:

  • 6 vnt 100 % liesos mėsos (jautienos ir kiaulienos raumenų) konservai po 120 g
  • 6 vnt 100 % jautienos raumenų konservai po 120 g
  • 6 vnt 100 % vištienos krūtinėlės konservai po 120 g
  • 3 vnt 100 % lašišos konservai po 120 g
  • 3 vnt 100 % kalakutienos raumenų konservai po 120 g

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

€ 33.00

Apie prekę

Nudžiuginkite savo augintinį šventiniu laikotarpiu! Aukščiausios kokybės grynos mėsos konservai tinka visų veislių ir amžiaus grupių šunims bei katėms.Gamybos procese nėra naudojamos jokios cheminės medžiagos. Nėra naudojami konservantai, dažikliai, kvapiosios medžiagos ar kiti dirbtiniai priedai.

Analitinės sudedamosios dalys: Žali baltymai 16 %, žali riebalai 11 %, žalia ląsteliena 0,5 %, žali pelenai 2,5 %, drėgmė 70 %. Didelis natūraliai esantis mėsoje vitaminų (A, E, D) ir amino rūgščių (lizinas, metioninas, cisteinas) kiekis.

Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, o atidarius – šaldytuve.

Kilmės šalis: Čekija.

Daugiau apie gamintoją: FALCO

Čekijos aukščiausios kokybės pašarų gamintojas, kuris nuo 1993 metų specializuojasi mėsos produktų augintiniams gamyboje. 2021 metais buvo gautas IFS sertifikatas! Tai yra pripažintas Pasaulinės maisto saugos iniciatyvos (GFSI) standartas, skirtas gamybos procesų ir produktų kokybės auditams. Maksimalus dėmesys yra skiriamas FALCO gaminių kokybei nuo žaliavų iki pakavimo. FALCO gaminiuose naudojama tik pirmos klasės mėsa, visiškai nėra grūdų, sojos, dažiklių, kvapiųjų medžiagų ir kitų cheminių medžiagų.

Konservai yra kruopščiai užpildomi raumeninio audinio gabaliukais. Dėl ypatingai aukštos mėsos kokybės ir jokių dirbtinių priedų nenaudojimo FALCO konservai pasižymi ypatingomis skoninėmis savybėmis ir yra ypač mėgstami net išrankiausių augintinių! Vos atidarius produkto pakuotę užuodžiamas natūralus tam tikros mėsos rūšiai būdingas kvapas bei aiškiai matoma mėsos gabaliukų tekstūra, o ne vienalytė masė.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: