Išpardavimas! Individuali dresūros pamoka Padidinti

Vilnius, Pilaitė

Individuali dresūros pamoka

Nauja prekė

Registruokis!

Akcija galioja darbo dienomis 9-16 h

Įprasta kaina 30 €

Individualias pamokas veda LKD dresuotoja Loreta Puskunigė

Smulkiau

€ 20.00

Apie prekę

Kaip pasiruošti individualiai dresūros pamokai?

ŠUO TURI BŪTI ALKANAS (Jei pamoka vyksta vakare, paskutinis šėrimas turi būti ryte arba ankstesnės dienos vakare).

TURĖKITE SMULKIŲ SKANIUKŲ (Rinkitės tai, ką šuo tikrai mėgsta – smulkius kepenėlių gabaliukus, džiovintą antieną, fermentinį sūrį ar dešreles. Skaniukai turi būti labai smulkūs – šuo juos turi greitai sukramtyti. Turėkite bent kelias  skanėstų rūšis – skirtingus kąsnelius laikykite atskiruose maišeliuose ar dėžutėse).

PASIRUOŠKITE SKANĖSTINĘ (Prie kišenės ar diržo tvirtinamas skanėstų maišelis padės greičiau apdovanoti šunį atlikus komandą. Galite rinktis ne tik specialų skanėstų maišelį, bet taip pat ir juosmens diržą ar piniginę, dresūros liemenę ar specialų dresūros diržą).

TURĖKITE PAPRASTĄ PAVADĖLĮ (Dresūros pamokoms nenaudojame „Flexi“ pavadėlių. Daugumai komandų užtenka 2-3 m pavadėlio, o mokymuisi ateiti pas šeimininką turėkite maždaug 5 m pavadėlį ar tvirtą virvę).

ATSINEŠKITE MĖGSTAMĄ ŽAISLĄ (Dresūros pamokoms netiks toks žaislas, kurį šuo gauna namuose. Rinkitės ypatingąjį lauko žaislą – tai gali būti ilgas virvinis žaislas, virvė su kamuoliuku ir pan. Žaislas turi būti skirtas ne mėtymui, bet kontaktiniam žaidimui su šeimininku, todėl geriausia rinktis pakankamai ilgą žaislą).

TURĖKITE VANDENS IR DUBENĖLĮ (Pamokos metu augintinis tikrai ištrokš, todėl turėkite vandens ir dubenėlį).

PASIRUOŠKITE KLAUSIMUS (Dresūros pamoka bus dar sėkmingesnė, jei iš anksto pasiruošite klausimus, kuriuos norite užduoti dresuotojui – juos užsirašykite ant lapelio ar išsaugokite telefone).

NEPAMIRŠKITE GEROS NUOTAIKOS! (Jei būsite įsitempę ar susinervinę, augintinis tą tikrai jaus, todėl tai gali kliudyti pamokos sėkmei).

 

NĖRA BLOGO ORO – YRA TIK NETINKAMA APRANGA! (Apsirenkite patogiai – rinkitės sezoną atitinkančius drabužius ir avalynę. Jei reikia, aprenkite ir savo šunį)

 

IKI SUSITIKIMŲ!

2 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: