Perkamiausios

Informacija

Gamintojai

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

Ėjimas greta: kaip to išmokyti šunį?

Ėjimas greta: kaip to išmokyti šunį?

Paimkite kelis gardžius skanėstus, duokite šuniui užuosti. Jei šuo susidomėjo, viliokite jį prie savo kairės kojos (kai šuo žengia bent žingsnelį, paskatinkite kąsneliu). Kai šuo atsidurs prie jūsų kairės kojos, toliau viliokite skanėstu, ir apsukite šunį 180 laipsnių kampu (nenaudokite jokio spaudimo, šuo turi sekti skanėstą). Pasodinkite šunį. Pavyko? Puiku! Paskatinkite šunį ir pasakykite komandą „laisvai“. Pakartokite kelis kartus. Kai šuo supras, ko iš jo norime, galime įsivesti komandą „greta“, ir bandyti šiek tiek pajudėti. Komanda „greta“ – tai pozicijos išlaikymas greta šeimininko kairės kojos, ir nesvarbu, kas tai būtų – sėdėjimas šalia šeimininko kojos ar judėjimas.

Naudokite paštetą. Kokį dar paštetą? „Žmogišką“, kepenėlių paštetą, kuris įprastai būna supakuotas kaip nedidelė dešra. Nupjaukite pašteto pakuotės galiuką, duokite šuniui pauostyti. Matote, kaip pasikeitė jūsų šuns nuotaika? Akivaizdu, kad tai bus tikrai puiki motyvacinė priemonė, kuri padės greičiau išmokti vaikščioti greta kojos. Laikykite paštetą prie šuns nosies, ir ženkite kelis žingsnelius. Judėjimo metu šuo turi laižyti paštetą ir nesiblaškyti. Jei šuo ima šokinėti, tikėtina, kad paštetą laikote per aukštai. Nuleiskite jį žemiau.

Kiek laiko turėtų trukti treniruotė?

Dresūros mokykloje treniruotė truks maždaug valandą, tačiau tai tikrai nereiškia, kad tiek laiko turite mokytis kasdien. Dažniausiai visiškai pakanka vos 10-15 minučių per dieną, tačiau visada naudinga šią treniruotę planuoti iš anksto ir jai tinkamai pasiruošti. Numatykite, ko norėsite pasimokyti ir pasiruoškite tinkamas priemones.

Nuolat keiskite treniruotės aplinką!

Parašykite komentarą

* Vardas:
* E-paštas: (neskelbiamas)
   Internetinis puslapis (http://)
* Komentaras:
Atkartokite kodą