Perkamiausios

Informacija

Gamintojai

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

Kaip maitinti šunį, kuris viską ryja?

Kaip maitinti šunį, kuris viską ryja?

Šunis būtų galima suskirstyti į tris kategorijas: tai – „intelektualai“, kurie neima kito kąsnelio, kol kultūringai nesukramto ankstesnio, „normalūs“ ir „rijikai“. Šį kartą pakalbėsime būtent apie pastaruosius šunis. Niekam ne paslaptis, kad maisto rijimas nekramčius gali būti labai pavojingas: tai gali lemti virškinimo sutrikimus ar užspringimą. Maža to, jei maistas yra labai sparčiai ryjamas, šuo visiškai nepajunta sotumo. Laimei, išeitis tikrai yra: papasakosime apie labiausiai pasiteisinančias alternatyvas.

Jei šunį šeriate sausu maistu...

Šėrimas iš rankos.  Šėrimas iš rankos visada yra puiki mintis. Nors kai kuriems šunų augintojams atrodo, kad šuniui visiškai nereikia dirbti už maistą, ir kad tai netgi šiek tiek žiauru, tačiau tai nėra tiesa. Šuo tikrai džiaugsis galimybe dirbti už maistą, tai tikrai sustiprins tarpusavio ryšį ar net padidins šuns pasitikėjimą savimi. Kai einate į lauką, pasiimkite su savimi skanėstinę, ir duokite šuniui maisto už tinkamą elgesį ar tam tikras atliktas komandas. Patikėkite, šuniui tokie pasivaikščiojimai tikrai patiks. Žinoma, šėrimas iš rankos galimas ir namuose: galite mokyti šunį naujų komandų, daryti fitneso pratimus, ir t.t.

Uostymo kilimėlis. Uostymo kilimėliai puikiai pasiteisina tada, kuomet norite, kad šuo nuslopintų emocijas, pratintųsi prie įvairių garsų, ar tiesiog šiek tiek lėčiau valgytų. Tarp uostymo kilimėlio juostelių paslėpkite saujelę sauso maisto, ir leiskite šuniui susirankioti šiuos kąsnelius. Pažadame: kol šuo valgys, tikrai spėsite išsivirti kavos ir perskaityti dienos horoskopą.

Žaidimai – mįslės. „Rijikas“ tikrai gali tapti „intelektualu“, jei tik suteiksite tokią galimybę. Šuo turės gerai pasukti galvą, kaip išspręsti galvosūkį ir išsiimti čia paslėptą maistą, todėl šuns maitinimas taps kur kas ilgesnis.

„Kong‘as“. „Kong Classic“ žaislai yra tikras išsigelbėjimas, jei norite, kad šuo ilgą laiką turėtų užsiėmimą. Žinoma, jei tiesiog subersite sausą maistą ir paduosite šį žaislą, šuo labai greitai maistą išbarstys ir suvalgys, tačiau maitinimo procesą galite gerokai pailginti. Net ir šeriant sausu maistu tai yra įmanoma. Tereikia išbrinkinti sausą maistą, prikimšti „Kong‘ą“ ir užšaldyti. Gera žinia yra tai, kad šuo valgys 30-60 minučių, o bloga yra tai, kad tikrai teks siurbti trupinius. Jei karts nuo karto palepinate šunį konservais, juos galite užšaldyti „Kong‘e“. Namuose bus kur kas švariau, nes šį žaislą šuo laižys kaip ledus.

Jei šunį šeriate žalia mėsa...

Šėrimas iš rankos. Taip, taip, šunį tikrai galima šerti iš rankos net ir tada, jei jį maitinate žalia mėsa. Namuose tą daryti yra patogiau nei lauke, tačiau į lauką galite pasiimti silikoninę skanėstinę ir... vienkartinę pirštinę, jei žinote, kad nebus galimybės nusiplauti rankų.

Laižymo kilimėlis. Jei šunį šeriate žalios mėsos „paruoštukais“, kurio konsistencija primena faršą, puikiai pasiteisins laižymo kilimėlis, kurį galite užšaldyti. Pavyzdžiui, puikiu pasirinkimu gali būti šis lėto maitinimo dubenėlis su laižymo kilimėliu: https://fracco.lt/home/667-leto-valgymo-dubenelis-sunims-paw-2-in-1-slow-feeder-lick-pad-green.html.

„Kong‘as“. Nesvarbu, ar šunį šeriate „paruoštukais“, ar smulkinta žalia mėsa, tokia išeitis tikrai gali būti viena geriausių. Pavyzdžiui, mūsų Acco tai netgi padėjo išspręsti lojimo problemą: atsikrausčius į naują vietą paaiškėjo, kad čia garso izoliacija tikrai ne pati geriausia, o kaimynai tikrai mėgėjai patriukšmauti. Acco nesijautė saugus prie tokio triukšmo, todėl lodavo. „Kong‘as“ su žalia mėsa padėdavo jam nusiraminti, o dabar kaimynai jo nebetrikdo.

Taigi, duokite savo „rijikams“ darbo! Sėkmės!

Parašykite komentarą

* Vardas:
* E-paštas: (neskelbiamas)
   Internetinis puslapis (http://)
* Komentaras:
Atkartokite kodą